Merre tani VENUE,  vetëm për 260€/muaj.

 

I’m your VENUE
I’m your FIRE
Your DESIRE!


E dimë që dëshira më e madhe që keni është të blini një makinë me çmimin më të mirë
Ja tek e keni VENUE, vetëm për 260€/muaj dhe bëhet e jotja.

Venue është modeli kompakt me pamjen “chic”, modern dhe “atletik” qe ju duhet.

Gjithçka që kërkoni nga një makinë
E përshtatshme në çdo terren, me teknologjinë më të fundit dhe siguri maksimale


✅ 5 vite Garanci
✅ Dorëzim i menjëhershëm
Mos prit më gjatë!

Autostrada Tiranë-Durrës, Km.2, Mëzez
: +355 69 40 87 333
: +355 67 40 21 590

    

Najnovije

Povratak na listu

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.