KONA

KONA

E guximshme dhe ndjek rrugën e saj

Një pamje sportive dhe aerodinamike nga fillimi në fund.

Karakteristikat e dizajnit të KONA, të tilla si pjesa aerodinamike, zbukurimi i harkut të gomave dhe pjesa e poshtme e trupit të fortë, krijojnë një përvojë më aktive të drejtimit duke siguruar efikasitet energjie përmes një sistemi ventilimi me një mbyllje ajri aktive që përdor një sensor për të matur temperaturën e ftohësit të motorit dhe për të rregulluar rrjedhjen e ajrit në përputhje me rrethanat.

E guximshme dhe ndjek rrugën e saj

Krijoni atmosferën tuaj

Njihuni me linjën e plotë të KONA-s krejtësisht të re

 

Njihuni me një KONA më të guximshëm, më dinamik, me një dizajn të frymëzuar nga EV, me stil unik dhe një gamë të fuqive.
Plotësisht elektrik (EV), elektrik hibrid (HEV), motor me djegie të brendshme (SUS) dhe N Line sportiv.

 

 

Listë çmimesh, karakteristika teknike, broshurë

Dokumenti Titulli Linku
PDF Dokumenti | 0.71MB Broshura KONA e re 2023

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.