Zemra juaj është në vendin e duhur. Dorëzohuni në teknologjinë tonë.

Ne të gjithë duam më të mirën për të dashurit tanë dhe duam që ata të jenë të sigurt dhe të kujdesshëm. Ky dedikim nisi edhe zhvillimin e i30 të ri, një makinë që kujdeset për të gjithë ata që udhëtojnë me të, e kjo falë teknologjisë moderne inteligjente. i30 ju ofron veçori sigurie të klasit të parë që kujdesen gjithmonë për ju, teknologji më të avancuar dhe motorë me efikasitet të lartë, gjithmonë të gatshëm për t'ju çuar më tej.

Një dizajn më i spikatur

I30 i ri është gati ta çojë drejtuesin e tij kudo me një pjesë të përparme të spikatur dhe pjesën e pasme të rafinuar. Shprehni individualitetin tuaj me tre ngjyra të reja.

Formimi i përmirësuar i grupit të fuqisë.

Ju mund të zgjidhni midis motorëve me benzinë ​​dhe naftë me opsionin hibrid të butë 48V dhe Transmisionin Manual Inteligjent (iMT) për efikasitet edhe më të madh të karburantit.

Lidhje më e lehtë.

Ekrani me prekje 10,25" pasqyron telefonin tuaj celular (me Android Auto™ dhe Apple CarPlay™) dhe lidh i30 tuaj me shërbimet e lidhura me Bluelink® që ofrojnë informacione të drejtpërdrejta të rrugës.

Performanca efikase.

Performanca efikase.

Shijoni sigurinë më të lartë, motorët efikasë dhe komoditetin inteligjent me teknologjinë tonë inteligjente.

Lidhshmëria .

Lidhshmëria .

Bluelink® ju lejon të kontrolloni makinën tuaj përmes smartphone dhe zërit tuaj. Shërbimet Hyundai LIVE ju ofrojnë trafik në kohë reale, parkim dhe shumë informacione të tjera në lidhje me udhëtimet.

Siguria .

Siguria .

Katër veçori të reja janë shtuar në paketën tonë të Sistemit të Avancuar të Ndihmës së Shoferit, duke ju dhënë më shumë siguri dhe qetësi për atë që doni.

Elegancë e gjerë. Shkathtësi e rehatshme.

Karvani i ri i30 është gati për të gjitha gjërat që jeta juaj kërkon nga një makinë: duket tërheqëse gjatë transportit të sendeve dhe pajisjeve tuaja, ndërkohë që ju mban ju dhe të dashurit tuaj të sigurt në çdo udhëtim..

E Karvan i veçantë. Lloji juaj.

Ju dëshironi hapësirën dhe fleksibilitetin e një kamionçinë, por nuk dëshironi asnjë kompromis me dizajnin, komoditetin ose sigurinë. Me pamjen e jashtme dhe të brendshme të dizajnuar në mënyrë elegante, hapësirën dhe shumë teknologji inteligjente, i30 Caravan i ri është një makinë që do ta bëjë çdo udhëtim tuaj një kënaqësi.

Teknologjia më e fundit e sigurisë.

Përveç aventurës dhe performancës, i30 Caravan i ri ka teknologjinë më të fundit të sigurisë. Relaksohuni duke ditur që udhëtimet tuaja janë të rehatshme dhe të sigurta.

Ndërtuar për shkathtësi.

Brendësia e gjerë është projektuar për të akomoduar gjithçka që mund të kërkoni nga i30 Estate i ri: nga puna te loja dhe çdo gjë në mes.

Elegancë unike. Performancë fantastike.

Lini një përshtypje të fortë me i30 Fastback i ri. Një përshtypje që të lë pa frymë me linjat e saj elegante të pjerrëta, një përshtypje që rrezaton energji me përshpejtimin e saj të fuqishëm, një përshtypje përsosjeje me teknologjinë inteligjente që tejkalon gjithçka në klasën e saj.

E skalitur nga eleganca dhe performanca.

Me siluetën e tij të pjerrët dhe vijën e çatisë me pjerrësi të këndshme, i30 Fastback ka qenë gjithmonë elegant dhe tërheqës. Tani ai është përmirësuar me elementë të guximshëm të dizajnit të rinj dhe shumë teknologji të reja inteligjente, si funksionet më të fundit të sigurisë dhe lidhjes premium dhe një ekran i madh i ri me prekje 10,25". Me një fjalë, i30 është më i mirë se kurrë.

E theksuar në elegancë.

E njëjta siluetë unike me një pjesë të përparme të theksuar dhe një të pasme më të rafinuar. I30 Fastback i ri thekson stilin tuaj dhe ju jep edhe më shumë mundësi për t'u shprehur.

Një udhëtim më dinamik.

Me një distancë të ulët nga toka dhe motorë të fuqishëm turbo, i30 Fastback është po aq i shkëlqyeshëm në performancë sa në dizajn.

Listë çmimesh, karakteristika teknike, broshurë

Dokumenti Titulli Linku
PDF Dokumenti | 1.7MB Broshura KONA

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.