Ec perpara. Bëni një përshtypje të madhe.

Në jetë, gjërat e vogla bëjnë një ndryshim të madh. Ashtu si i10. Me dizajnin e saj të avancuar, ekspresiv dhe përzgjedhjen e madhe të teknologjisë së fundit, kjo makinë moderne e zgjuar e qytetit ju jep fleksibilitetin për të jetuar sipas rregullave tuaja.

E përkryer për hapësira të vogla dhe momente të mëdha.

Rrugët e qytetit mund të jenë të ngushta nganjëherë. Do t'ju pëlqejë kjo makinë e zgjuar e qytetit dhe lehtësia e papritur e përdorimit të saj kur bëhet fjalë për lundrimin në kryqëzime të ngushta dhe tërheqjen në hapësira të ngushta parkimi. Edhe pse është vetëm 3,67 metra i gjatë dhe 1,68 metra i gjerë, i10 kombinon një pamje të jashtme kompakte me një brendshme të gjerë dhe fleksibilitetin për të jetuar në mënyrë madhështore.

Dinamik dhe modern.

Me linjat e tij të këndshme dhe kontrastet e skalitura, dizajni i përmirësuar i i10 tërheq vëmendjen me qëndrimin e tij sportiv, rrotat e reja dhe ndriçimin e ri të hijshëm LED.

Lidhje moderne.

Shijoni lidhjen pa probleme me pultin e ri plotësisht dixhital, me një ekran me prekje 8", Apple CarPlay™ me valë dhe shërbimet e makinave të lidhura me Android Auto™ dhe Bluelink®.

Më shumë siguri dhe paqe mendore.

i10 ka një nga paketat më gjithëpërfshirëse të teknologjisë së sigurisë aktive në klasën e tij, duke përfshirë Hyundai Smart Sense, sistemet tona të avancuara të ndihmës së shoferit.

Një përshtypje e re e dizajnit të mrekullueshëm.

Të gjitha linjat e lëmuara dhe kontrastet e forta në dizajnin e i10 tërheqin menjëherë vëmendjen. Dritat e reja LED të drejtimit të ditës në pjesën e përparme janë të integruara në grilën e gjerë të zezë. Dizajni i avancuar i dritave të skalitura të përparme lë një përshtypje të theksuar sportive. Dhe brenda kabinës elegante, ndriçimi i ri i ambientit, një panel i ri instrumentesh dixhitale dhe teknologjia më e fundit multimediale do t'ju kënaqin me thjeshtësinë dhe pamjen moderne.

Një përshtypje e re e dizajnit të mrekullueshëm.
Shijoni lidhjen pa probleme.

Shijoni lidhjen pa probleme.

Është e lehtë të qëndrosh i lidhur me ekranin 8" dhe veçoritë si Apple CarPlay dhe Android Auto.

Teknologji e përsosur e sigurisë aktive.

Teknologji e përsosur e sigurisë aktive.

Në klasën e tij, i10 ofron një nga paketat më të përsosura të sigurisë aktive, të krijuar për t'ju dhënë më shumë siguri dhe qetësi shpirtërore me Hyundai Smart Sense, sistemet tona të avancuara të ndihmës së shoferit.

i10 N Line – Lini një përshtypje sportive.

i10 N Line – Lini një përshtypje sportive.

Linja i10 N ju lejon të ngjiteni në nivelin tjetër me një gamë të gjerë karakteristikash ekskluzive të dizajnit dhe një motor opsional 100 kuaj fuqi për një përvojë sportive ngarje.

Garanci 5+2 vite.

Si çdo makinë Hyundai, i10 është prodhuar sipas standardeve më të larta të mundshme të cilësisë. Ne e mbështesim atë cilësi me një garanci 5+2 vjeçare, në mënyrë që të shijoni gjithçka që doni në jetë pa u shqetësuar për makinën tuaj. Shijoni qetësinë e shtuar shpirtërore të ofruar nga garancia standarde, më e mirë në industri.

Garanci 5+2 vite.

Listë çmimesh, karakteristika teknike, broshurë

Dokumenti Titulli Linku
PDF Dokumenti | 11.25MB Broshura i10

Programoni një test drive/Kërkoni një ofertë

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.