Shijoni fleksibilitetin për të jetuar jetën në maksimum .

Kjo makinë kompakte, e gjerë dhe e gjithanshme, i përshtatet çdo gjëje që ju sjell jeta juaj e ngarkuar. Pavarësisht nëse jeni duke paketuar shumë sende ushqimore ose bagazhe për një arratisje në fundjavë, do të keni shumë hapësirë për bagazhe dhe fleksibilitet për të jetuar jetën në maksimum. Do të vlerësoni gjithashtu shumë veçori të komoditetit inteligjent dhe bagazhin fleksibël dhe të gjerë që është një nga më të mëdhenjtë në segmentin e tij.

Trungu fleksibël i gjerë.

Një nga bagazhet më të mëdha në segment me 252 litra është shumë i adaptueshëm. Palosni sediljet e pasme të palosshme me një dorë për 1050 litra hapësirë ​​bagazhi.

4 ose 5 vende .

Është çuditërisht i gjerë për një makinë të kësaj madhësie  .Madhësia . i10 është në dispozicion me katër ose pesë vende.

Karikimi me valë.

Një bllok karikimi me valë i vendosur në tastierën qendrore ju lejon të karikoni me lehtësi telefonat inteligjentë të pajtueshëm me Qi-pa përdorimin e kabllove.

Porta USB-C para dhe mbrapa.

Shijoni karikimin e shpejtë dhe pajtueshmërinë universale me portat USB-C në pjesën e përparme dhe të pasme të i10. Ekziston edhe një port USB-A në pjesën e përparme.

Listë çmimesh, karakteristika teknike, broshurë

Dokumenti Titulli Linku
PDF Dokumenti | 11.25MB Broshura i10

Programoni një test drive/Kërkoni një ofertë

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.