Struktura e elektrizuar sjell një epokë të re

Një siluetë aerodinamike e thjeshtë por sensuale me një brendësi komforte.

Struktura e elektrizuar sjell një epokë të re

Ndjeni standardin e ri për drejtimin dinamik me EV

Dizajni i rrumbullakosur estetikisht dhe aerodinamik i pjesës së përparme minimizon rezistencën e ajrit, duke rezultuar në një udhëtim të qetë dhe dinamik.

Ndjeni standardin e ri për drejtimin dinamik me EV

Hidhini një sy premierës botërore.
IONIQ 6

Hidhini një sy premierës botërore.<br>IONIQ 6

Listë çmimesh, karakteristika teknike, broshurë

Dokumenti Titulli Linku
PDF Dokumenti | 5.14MB Broshura IONIQ 6 Hibrid
PDF Dokumenti | 2.15MB Broshura IONIQ 6 Electrike

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.