Bayon i ri është një crossover që është i vogël nga jashtë por i madh nga brenda, i projektuar për të lënë një përshtypje të qëndrueshme. E mbushur me një gamë të gjerë teknologjish inteligjente, veçori të sigurisë dhe lidhjes më të mira në klasë, si dhe me një sistem energjie efikas të disponueshëm me një sistem hibrid të butë 48 V.

Ai shkaktoi një bujë në segment me dizajnin, sigurinë dhe hapësirën e tij.

Ai shkaktoi një bujë në segment me dizajnin, sigurinë dhe hapësirën e tij.

Bayon i ri është anëtari më modern dhe më kompakt i familjes SUV të vlerësuar me çmime të Hyundai. Ky SUV i ri crossover e ka tronditur me të vërtetë segmentin me stilin e tij të rafinuar, brendësinë e gjerë dhe gamën e gjerë të teknologjisë inteligjente, të tilla si motorët e butë hibride dhe një listë të gjatë të veçorive të sigurisë dhe lidhjes inteligjente.

Një kryqëzim urban elegant.

Ky kryqëzim SUV i rafinuar kompakt dhe i lehtë për t'u menaxhuar dallohet nga detajet e teknologjisë së lartë dhe një pamje dalluese që e veçon atë.

Siguria më e mirë.

Shijoni më shumë siguri dhe paqe mendore me një gamë të zgjeruar të sistemeve të avancuara të asistencës së shoferit, shumë prej të cilave tashmë janë përfshirë në paketën e pajisjeve standarde.

Hapësira dhe vëllimi i trungut.

Kudo që t'ju çojë aventura e jetës, do t'ju pëlqejë komoditeti dhe vëllimi i bagazheve të brendshme të gjerë dhe pozicioni më i lartë i ndenjëseve për një ndjesi të sigurt dhe të fuqishme SUV.

Kabina dixhitale më e mirë.

Kabina dixhitale më e mirë.

Një panel kntrolli dixhitale 10,25" dhe një ekran qendror me prekje 10,25" me funksionalitet të ekranit të ndarë janë thekset e teknologjisë së lartë të kabinës dixhitale më të mirë në klasë.

Paketa kryesore e sigurisë.

Paketa kryesore e sigurisë.

I shquar në kategorinë e tij, BAYON i ri ofron një listë të gjatë të veçorive të sigurisë Hyundai SmartSense, shumë prej të cilave përfshihen si pajisje standarde.

Garanci 5+2 vite me kilometrazh te pakufizuar.

Si të gjitha automjetet Hyundai, Bayon i ri është prodhuar sipas standardeve më të larta të mundshme të cilësisë. Dhe ne do ta mbështesim atë cilësi me një garanci 5+2 vjet dhe kilometrazh të pakufizuar, në mënyrë që të mund të shijoni gjërat që doni në jetë pa u shqetësuar për makinën tuaj. Shijoni komoditetin shtesë të ofruar nga garancia më e mirë e prodhuesit - standard.

Garanci 5+2 vite me kilometrazh te pakufizuar.
Teknologjia e qëndrueshme e motorit.

Teknologjia e qëndrueshme e motorit.

Motorët me benzinë Hyundai BAYON të sapo regjistruar në Evropë përmbushin standardet Euro 6d.

Zbuloni më shumë rreth BAYON-it të ri.

Dizajni që ndryshon rregullat ofron sigurinë më të mirë në kategori. Veçoritë më të fundit të lidhjes ju mbajnë të lidhur ndërsa jeni në lëvizje. Opsionet e reja të motorit dhe transmisionit hapin rrugën për një përvojë të rafinuar dhe të qëndrueshme drejtimi. BAYON i ri vendos standarde të reja.

Programoni një test drive / Kërkoni një vlerësim

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.