Rehati

Hapësirë dhe komode me shumë hapësirë për bagazhe.

BAYON ka komoditetin dhe hapësirën e bagazhit të një SUV. Madhësia e pjesës së jashtme kompakte të BAYONA-s së re dhe e brendshme e saj miqësore për familjen do të thotë që ju mund të shijoni më të mirën nga këto opsione. Megjithëse madhësia e tij kompakte dhe dukshmëria e shkëlqyer e bëjnë hyrjen dhe trajtimin më të lehtë, dhe falë sediljes së tij të lartë, ju do të merrni ndjenjën e sigurt dhe të fuqishme që klientët presin nga një SUV Hyundai.

Pozicioni më i lartë i uljes.

Do t'ju pëlqejë ndjenja e lirisë që do t'ju japë një ndenjëse e ngritur dhe dukshmëri e madhe, si dhe më shumë besim dhe kontroll.

Hapësirë e jashtëzakonshme e bagazheve.

Me 411 litra hapësirë bagazhi dhe një mbulesë inteligjente të bagazhit, BAYON i ri shquhet në segmentin e tij për hapësirën bujare të bagazheve.

Mbulesa e ndarjes së bagazhit.

Keni nevojë për hapësirë për sende të larta? Vendoseni mbulesën e bagazhit pas stolit të pasmë për të përdorur në mënyrë optimale hapësirën e bagazhit të BAYONA-s së re.

Hapësirë e bollshme për këmbët.

Shijoni hapësirën e gjerë të këmbëve për një udhëtim më të rehatshëm. Pasagjerët në sediljet e përparme mund të gëzojnë 1072 mm hapësirë për këmbët, ndërsa pasagjerët në sediljet e pasme kanë 882 mm.

Hapësirë e madhe lart në kokën e shoferit.

Ndjenja e përgjithshme e hapësirës ndihmohet nga 993 mm hapësirë për kokën për shoferin dhe pasagjerin e përparmë dhe 977 mm për pasagjerët e sediljeve të pasme.

Sistemi i zërit premium BOSE.

Sistemi i disponueshëm i zërit premium Bose përmban 8 altoparlantë me performancë të lartë duke përfshirë një subwoofer për riprodhim të qartë, zhytës dhe të fuqishëm të muzikës.

Sistemi i zërit premium BOSE.

Karikimi me valë.

Mbushja e karikimit me valë ndodhet në tastierën qendrore. Karikoni lehtësisht dhe shpejt telefonat inteligjentë të pajtueshëm me Qi pa pasur nevojë t'i lidhni në prizë.

Porta të shumta USB.

Lidhja dhe karikimi i pajisjeve portative USB nuk ka qenë kurrë më i lehtë me dy porte USB në pjesën e përparme dhe një në pjesën e pasme të makinës - thjesht lidhni dhe luani.

Lidhshmëria

Lidhu me veçoritë më të mira në kategori. Shijoni teknologjinë më të fundit inteligjente me ekrane të dyfishta të kombinuara vizualisht 10,25" që kanë një funksion të ekranit të ndarë.

Shijoni teknologjinë më të fundit inteligjente me ekrane të dyfishta të kombinuara vizualisht 10,25" që kanë një funksion të ekranit të ndarë.

Ekran qendror me prekje 10,25".

Ekrani qendror me prekje mbështet Apple CarPlay TM dhe AndroidAuto TM në mënyrë që të mund të lidheni me makinën tuaj dhe të transferoni funksionet e telefonit tuaj në ekranin e madh përpara jush.

Ekran me prekje 8".

Ekrani me prekje 8" me ekran audio përmban gjithashtu pasqyrimin e smartfonëve pa tel, duke ju lejuar të lidhni dhe shikoni lehtësisht telefonin tuaj nëpërmjet Apple CarPlayTM dhe AndroidAutoTM pa kabllo.

Pult dixhital 10.25 inç.

Paneli i instrumenteve dixhitale 10,25" përmirëson shkëlqimin e teknologjisë së lartë të kabinës dhe ju ofron një pamje shkëlqyese të qartë të të gjithë informacionit të rëndësishëm të automjetit me një shikim.

Programoni një test drive / Kërkoni një vlerësim

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.