Dizajn i revolucionarizuar. Performance e elektrifikuar.

Mirëseerdhët në revolucion. I përmirësuar dhe eksperimental, Tucson krejtësisht i ri nuk është vetëm një evolucion i thjeshtë i paraardhësit të tij, por një revolucion i plotë i dizajnit. Dhe ndërsa udhëheq me dizajnin progresiv, ai ka edhe teknologjinë inteligjente më bashkohore dhe gamën më të madhe të asortimenteve të strukturave motorike elektrikë në segmentin e tij.  

Strukturat e motorike të elektrifikuara.

Kemi përmbushur zgjedhjet tuaja. Tani mund të zgjidhni nga një gamë e larmishme strukturash motorike në segment, nga opsionet e benzinës ose naftës me hibrid të butë 48V deri te hibridet dhe hibridet plug-in.

Dizajn revolucionar.

Format dinamike gjeometrike, këndet e mprehta dhe të parat drita të fshehura parametrike në botë janë kombinimi i cili e bën Tucson të ri të fuqishëm dhe unik në rrugë.

Siguria më e mirë në segmentin e tij.

Gëzoni një udhëtim edhe më të rehatshëm me sisteme të përparuara të ndihmës ndaj shoferit dhe në paketën e sigurisë aktive me një gamë të gjerë funksionesh inovative.

Prej makinës së konceptuar deri tek dizajni revolucionar SUV.

Dizajni progresiv i Tucsonit krejtësisht të ri është inspiruar me konceptin Hyundai Vision T SUV, i cili mori vlerësime të mëdha në panairin AutoMobility LA 2019. Këndet e mprehta dhe format futuristike bien lehtësisht në sy në këtë SUV kompakt të theksuar, i pari Hyundai SUV i zhvilluar në përputhje me filozofinë e re të dizajnimit të sensualitetit sportiv.

Prej makinës së konceptuar deri tek dizajni revolucionar SUV.

"Tucson krejtësisht i ri përfaqëson për ne momentin kryesor të kthesës në udhëtimin tonë të dizajnit dhe shërben si pikë referimi për të gjitha modelet e ardhshme të Hyundai”.

- SangYup Lee, drejtor i Global Design Center Hyundai dhe nënkryetari i lartë i Hyundai Motor Company.

Artikulli më i madh i modeleve të elektrifikuara.

Artikulli më i madh i modeleve të elektrifikuara.

Zgjidhni strukturën motorike që është e duhura për ju. Zgjidhni ndërmjet 48V  të hibritit të butë, hibrit ose hibrit plug-in. 

Ndërlidhja.

Ndërlidhja.

Zbuloni teknologjinë më të përparuar të mençur, të tilla si një ekran navigimi 10.25 ", panel instrumentesh dixhitale 10.25" dhe konsol i plotë qendror me prekje.

Siguria.

Siguria.

Azhurnuar me sigurinë më bashkohore dhe me sistemet e përparuara të ndihmës ndaj shoferit.

Garanci 5 vjeçare me kilometrazh të pakufizuar.

Ashtu si të gjitha modelet e Hyundai, edhe Tucson krejtësisht i ri është prodhuar sipas standardeve më të larta të cilësisë. Mbështesim me cilësi garancinë 5-vjeçare me kilometrazh të pakufizuar, kështu që ju të mund të shijoni gjërat që doni pa u shqetësuar për automjetin tuaj. Mbi të gjitha këto, bateria litiumo - jonike polimere është e mbrojtur me një garanci 8 vjet ose 160,000 km. Argëtohuni me qetësinë e veçantë që ju ofron standard, një nga garancitë më të mira në jetë.

Garanci 5 vjeçare me kilometrazh të pakufizuar.

Teknologji motor e qendrueshme ndaj të ardhmes.

Të gjithë modelet e reja të regjistruara Hyundai të motorëve me benzinë ​​ i20 në Evropë plotësojnë standardet e emetimit Euro 6d. 

Programoni një test drive / Kërkoni një vlerësim

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.