Dinamik dhe me stil.

Me një përmirësim dinamik të dizajnit të saj ekspresiv, kjo makinë e mrekullueshme e qytetit i jep kuptim të ri shprehjes së vjetër që gjërat e mira vijnë në paketa të vogla.

Dinamik dhe me stil.

PJESA E JASHTME

Ridizajnuar për të lënë një përshtypje të madhe.

Me qëndrimin e tij sportiv, i10 i ri lë një përshtypje të guximshme falë çatisë së tij të ulët dhe bazës së gjatë të rrotave. Dizajni i tij elegant dhe dinamik krijon një kontrast midis sipërfaqeve të buta dhe linjave të mprehta. Dizajni është frymëzuar nga forma e muskujve të njeriut në veshje sportive atletike. Trupi i thjeshtë, i lëmuar dhe atletik është i formuar për të ofruar hapësirë ​​maksimale të brendshme.

PJESA E JASHTME
Grilë më e guximshme e radiatorit.

Grilë më e guximshme e radiatorit.

Grila e gjerë, kaskadë përmban një model të ri, më të theksuar huall mjalti dhe thekson me krenari qëndrimin sportiv të i10 të ri.

Goma aliazhi 16 inç

Goma aliazhi 16 inç

Gomat e reja të aliazhit 15" dhe 16" plotësojnë pamjen sportive dhe krijojnë një pamje energjike dhe të gjallë. Disponohen edhe goma çeliku 14".

Personalizoni versionin tuaj perfekt.

Personalizoni pamjen tuaj të veçantë me një zgjedhje prej 7 ngjyrash të jashtme dhe një çati dyngjyrëshe të disponueshme në të zezë. Dy ngjyrat e reja janë: Lumen Grey dhe Meta Blue.

Fuqia e zgjedhjes.

Meta Blue Pearl

Lumen Gray Pearl

Mangrove Green Pearl

Atlas White

Aurora Gray Pearl

Dragon Red Pearl

Phantom Black

PJESA E BRENDSHME

PJESA E BRENDSHME

Hapësirë e saktë.

Brenda kabinës elegante me një pamje të thjeshtë dhe moderne, modele precize dhe tekstura të freskëta ju mirëpresin. Një model tërheqës 3D me huall mjalti në pultin dhe panelet e dyerve i jep brendësisë një pamje sportive. Hapjet e rrumbullakëta të ajrit e zgjasin vizualisht pultin në dekorimin e derës dhe krijojnë një ndjenjë hapësire dhe gjerësie. Zgjidhni një nga katër kombinimet e ndryshme të ngjyrave për t'i dhënë prekjen tuaj personale brendësisë perfekte.

Ngrohja e timonit.

Shijojeni me duar të ngrohta në mot të ftohtë. Timoni me ngrohje ka kontrolle të pozicionuara në mënyrë ergonomike, kështu që ju mund të qëndroni lehtësisht të lidhur gjatë vozitjes.

Ngrohje në sediljet e përparme .

E bukur dhe e ngrohtë në dimër . Shijoni komoditetin me sediljet e ngrohta. Ato ngrohen shumë shpejt duke krijuar rehati.

Ekran audio 8".

Shijoni komoditetin e pasqyrimit me valë të telefonit inteligjent në ekranin me prekje 8" me Apple CarPlayTM dhe Android AutoTM.

Paneli i instrumenteve LCD plotësisht dixhital.

Është elegante dhe futuriste. Paneli i shkëlqyer i instrumenteve LCD 4,2" plotësisht dixhital ju jep akses të lehtë dhe të lexueshëm në një gamë të gjerë të sistemeve të automjeteve dhe informacionit të shoferit.

Dizajn sportiv i pultit.

Modeli 3D me huall mjalti në pultin dhe panelet e dyerve i jep brendësisë një pamje sportive. Shpërthimet rrethore të ajrit e zgjasin vizualisht pultin në dekorimin e derës dhe krijojnë një ndjenjë të gjerësisë dhe hapësirës.

Hapje të stilizuara për qarkullimin e ajrit.

Vrimat e rrumbullakëta të rrjedhës së ajrit vendosen në panelin e pultit dhe duken të thjeshta dhe moderne. Zgjatja e tyre në rreshtimin e derës thekson ndjenjën e hapësirës.

Dritat e përparme të ambientit

Shndërrojini udhëtimet tuaja të natës në një përvojë të veçantë drejtimi. Ndriçimi i ri i ambientit blu LED para krijon një atmosferë veçanërisht të relaksuar.

Një eksperiencë e veçantë stili me paketën Purple.

Paketa Purple përmban sedilje prej pëlhure tartan me vija dhe qepje vertikale të purpurta, si dhe një qepje të timonit ngjyrë vjollce të lehtë.

Erëzoni atë me shtimin e vjollcës.

Shtoni një theks të veçantë në brendësinë tuaj me Paketën Purple, e cila përmban unaza ngjyrë vjollce të lehta rreth hapjeve të ajrit dhe një shkëlqim vjollcë në elementët e pultit dhe në pjesën e poshtme të konzollës qendrore.

Lista e çmimeve, karateristikat teknike, broshura

Dokumenti Titulli Linku
PDF Dokumenti | 11.25MB Broshura i10

Programoni një test drive/Kërkoni një ofertë

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.