Pjesa e jashtme

Pjesa e përparme

Pjesa e përparme

Stili juaj personal.

Personalizoni i30 tuaj të ri duke zgjedhur një nga 9 ngjyrat e jashtme. Tre ngjyra të reja janë shtuar në gamë: Dark Knight, Silky Bronze dhe Sunset Red.

Gati për të shkuar kudo me stil.

Dizajni i jashtëm që e ka dalluar gjithmonë i30-n e vlerësuar me çmime tani është përmirësuar me një gamë të gjerë elementësh të rinj dizajni. Pjesa e përparme thekson qëndrimin më modern të i30. Pjesa e pasme është dukshëm elegante. Dhe tre ngjyra të reja të jashtme ofrojnë mundësi të reja për të shprehur qëndrimin tuaj.

Parakolp dhe grilë ekspresive.

Parakolp dhe grilë ekspresive.

Pamja e tij më e gjerë dhe qëndrimi më modern përmirësojnë praninë e fuqishme të i30. Modeli 3D thekson grilën dhe ngjall gatishmëri të sigurt.

Dizajn i ri mahnitës i fenerëve.

Dizajn i ri mahnitës i fenerëve.

Dizajni i ri elegant i ndriçimit përmban dritat e ditës të integruara opsionale në formë V, si dhe fenerët më të ngushtë me teknologjinë më të fundit LED.

Pjesa anësore

Pjesa anësore

Nga skica e parë deri te produkti i përfunduar.

Faza e parë e procesit është planifikimi i projektimit. Në këtë fazë, sfida është të dallosh një trend që do të jetë i dashur jo vetëm në të tashmen, por edhe në të ardhmen. Hyundai studion tendencat lokale dhe stilin e jetesës së konsumatorëve nga e gjithë bota për të krijuar imazhe dhe koncepte origjinale.

Nga skica e parë deri te produkti i përfunduar.
Linja e fortë e karakterit.

Linja e fortë e karakterit.

Profili i qartë dominohet nga një linjë e pandërprerë e rafinuar e karakterit që shtrihet nga dritat e përparme në kombinimin e dritës së pasme.

Goma aliazhi me prerje diamanti

Goma aliazhi me prerje diamanti

Goma opsionale prej aliazhi 16-inç dhe 17-inç të ridizajnuar me prerje diamanti do të plotësojnë pamjen anësore të i30-ës së re.

Çati panoramike.

Xhami panoramik i çatisë së diellit me funksione rrëshqitëse dhe anuese hapet gjerësisht dhe rrit atmosferën e hapur dhe të ajrosur.

Çati panoramike.
Pjesa e pasme

Pjesa e pasme

E perfeksionuar brenda dhe jashte.

I30 ka qenë prej kohësh një referencë për besimin e pafund. Me një pjesë të përparme dhe të pasme dhe të brendshme të rafinuar, mishërimi i tij i fundit me siguri do të kënaqë dëshirën e çdo shoferi për një dizajn makine moderne, të rafinuar dhe të guximshme.

E perfeksionuar brenda dhe jashte.
Dizajn më i mprehtë i parakolpit.

Dizajn më i mprehtë i parakolpit.

Linja e poshtme e parakolpit është ridizajnuar plotësisht dhe tani është e theksuar nga kornizat e spikatura të dyfishta të kromit për një prekje ekskluzive.

Kombinimi i fundit i dritave.

Kombinimi i fundit i dritave.

Kombinimi i dritave të pasme LED ka një formë V të pasqyruar nga dritat e përparme për një efekt simetrik, duke siguruar në të njëjtën kohë shikueshmëri dhe siguri maksimale.

Pjesa e brendshme

Pjesa e brendshme

Pjesa e brendshme

E rafinuar , e lëmuar dhe komode .

Qëndrimi i ri unik i dizajnit të Hyundai i30 i ri mund të shihet edhe në brendësi. Detajet tërheqëse dhe sipërfaqet me cilësi të lartë ju presin në kabinën e rafinuar. Ngjyrat e reja, opsionet e mbulesës së sediljeve dhe teknologjia moderne multimediale ju ftojnë të uleni dhe të shijoni një udhëtim të sigurt dhe të rehatshëm.

E rafinuar , e lëmuar dhe komode .

Panel i madh i kontrollit dixhital 7" .

Për një pamje të kabinës së kabinës së teknologjisë së lartë, grupi i ri i hijshëm i instrumenteve dixhitale 7” shfaq informacionin thelbësor të drejtimit ku mund ta shihni më mirë: përpara dhe në qendër. Mund ta personalizoni ekranin sipas dëshirës tuaj: shpejtësia juaj mund të shfaqet në mënyrë dixhitale, si dhe Rrjedha e Energjisë (vetëm 48 V), informacioni i navigimit ose funksionet aktive SmartSense.

Panel i madh i kontrollit dixhital 7
Ekran më i madh me prekje.

Ekran më i madh me prekje.

Ekrani me prekje 10,25 inç ofron akses të lehtë në funksionet e makinës, sistemin e informacionit argëtues, navigimin dhe aplikacionet e smartfonëve.

Lëvizja e krahut të përparmë.

Lëvizja e krahut të përparmë.

Mbështetësja e rehatshme e krahut mund të zhvendoset përpara dhe prapa sipas dëshirës. Kapaku mund të ngrihet për të hapur kasetën për ruajtje.

Mbulesa sediljesh me ngjyra dhe materiale të reja.

Tre ngjyra të reja të brendshme janë shtuar për shprehjen tuaj individuale: Pewter Grey, Ebony Brown dhe Moss Grey. Sediljet mund të mbulohen me pëlhurë, lëkurë ose një kombinim të të dy materialeve.

Mbulesa sediljesh me ngjyra dhe materiale të reja.

Cenovnik, tehničke karateristike, brošura

Dokument Naziv Link
PDF Dokumenti | 1.7MB Broshura KONA

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.