Motor benzine 1.6 MPi

Motori me benzinë 1.6 MPi me fuqi maksimale prej 127 kf që ofron 6.300 rpm çliron moment rrotullimi 155 Nm në 4850 rpm (rrotullime për minutë)

Motor benzine 1.6 MPi

Motor nafte 1.6 CRDi

Ky motor dizel me mbushës turbo zhvillon sasi mbresëlënëse të momentit të rrotullimit. Fuqia maksimale është 136 kf gjatë 4,000 rpm dhe moment rrotullimi maksimal 280 Nm në 1,500 ~ 3,000 rpm.

Motor nafte 1.6 CRDi

Lista e çmimeve, karateristikat teknike, broshura

Dokument Naziv Link
PDF Dokumenti | 2.43MB Broshura i30

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.