2022 Hyundai Test Drive

Marka Hyundai është momentalisht në një fushatë globale marketingu që quhet Goal Of The Century, Goli i Shekullit, pasi Hyundai eshtë një nga sponsorat e Botërorit Katar 2022, që do të zhvillohet sivjet ne dhjetor.

 

Kjo konsiston në mundësinë që cdo dashamirës i markës Hyundai të mund të prekë nga afër dhe të njihet me të gjithë gamën e mjeteve elektrike që ofron Hyundai dhe duke kryer një test drive fituesi do të ketë mundësi të ndjekë çift me gjithçka të përfshirë ndeshjen Brazil-Kamerun, që do të zhvillohet në Katar.

 

Hyundai Albanian Motor Company është shumë e lumtur që është pjesë e kësaj iniciative globale për ti dhënë mundësinë të gjithë klientëve, dashamirësve, të interesuarve të markës Hyundai në Shqipëri, që jo vetëm të njihen me modelet më të kërkuara të momentit por, edhe pse jo të përjetojnë nga afër një ngjarje të veçantë , siç është ndjekja e një ndeshje të botërorit

Ju mirëpresim pranë shoëroomit tonë.

 

Hyundai Albanian Motor Company

Autostrada Tiranë-Durrës, Km.2. Mëzez
+355 69 40 87 333
+355 67 40 21 590

Najnovije

Povratak na listu

www.hyundai.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.